KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12702163
nr 1270 2163
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, 16/100, studie. Motivet: 19x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:59:49
150 kr